Odkvapy SATJAM

Odkvapy SATJAM sú iné

Pri výbere odkvapov nezáleží na type strešnej krytiny, či máte klasickú bobrovku, ľahkú plechovú strešnú krytinu alebo betónovú tašku. Nezáleží ani na sklone strechy.

Samozrejme je možné spôsob odvodnenia strechy pozlepovať z jednotlivých na trhu dostupných prvkov odkvapov od rôznych výrobcov, ale výsledok v takom prípade nemôže byť ideálny. Správne riešenie je strechu opatriť kompletnou ochranou, pretože dom, hoci aj s výbornou strechou, ale bez odkvapových prvkov ktoré spolu ladia, nie je pripravený nepriazni počasia vzdorovať.

Odkvapy SATJAM Niagara sú iné ako všetky ostatné! Odkvapy SATJAM disponujú radom výhod. Medzi nimi dominuje predovšetkým hĺbka žľabu, vďaka ktorej odkvapy SATJAM odvedú aj prudké prívalové zrážky, povrchová úprava odkvapov - 50 um polyuretánového laku pre dlhú životnosť a minimálnymi nárokmi na údržbu, minimálna rozťažnosť a vysoká odolnosť voči mrazu a poveternostným vplyvom. Šesť štandardných farieb odkvapov SATJAM umožňuje dobré prispôsobenie k farbe fasády či krytiny. Nanovo je v farebnej ponuke odkvapov tiež populárna farba RAL 8004 - terakota.

Odkvapy SATJAM sa skladajú z rôznych komponentov, ktoré vhodným spojením vytvoria komplexný systém zvodu dažďovej vody z Vašej strechy.

 

Odkvapy SATJAM Niagara

Odkvapový systém SATJAM Niagara je kompletným systémom odkvapov pre odvodnenie striech. Vďaka jednoduchej montáži, kvalite, trvanlivosti, farebnosti a cenovej dostupnosti odkvapov SATJAM sa hodí takmer pre každú strechu. A nemusí ísť o strechu novú, alebo jej kompletnej rekonštrukcii: Odkvapy SATJAM Niagara je tiež vynikajúcim riešením aj v prípade výmeny starých odkvapov, či už preto, že dožili,  alebo v súvislosti s opravami a zateplením fasády.

 Využitie oceľových odkvapov SATJAM

Výmena zničených odkvapových systémov, novostavby, rekonštrukcie striech, zateplenie domov, stavby komerčných a priemyselných objektov. Obrovskou výhodou odkvapov SATJAM Niagara je to, že je možné ich použiť ku každej streche.
Skladba odkvapového systému SATJAM

Odkvapy SATJAM Niagara sa líšia od bežných odkvapov predovšetkým ako hĺbkou odkvapového žľabu, tak povrchovou úpravou. Tá je zárukou dlhej životnosti a vysokej odolnosti odkvapov proti poveternostným vplyvom. Oceľ je z renomovanej hute Voestalpine a má nízku rozťažnosť, z čoho vyplývajú všeobecne veľmi nízke nároky na údržbu. Farebnosť odkvapov umožňuje dobré prispôsobenie k farbe fasády či krytiny.

« Odkvapové systémy a príslušenstvo                                                              Späť na hlavnú stránku »

Prihlásenie